Hakkımızda

Ürettiği un ve yem ürünleri ile sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Sunar Özlem, gıda ve yem sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin sanayi devlerini sıralayan İSO İkinci 500 listesine girmeyi başaran Sunar Özlem, bu listede yükselişini sürdürmektedir.

Dünyanın en verimli ovalarından ve Türkiye’nin önde gelen tarım alanlarından olan Çukurova Bölgesi’nde yetişen buğdayı işlemek amacıyla 1976 yılında kurulan Sunar Özlem, Osmaniye’nin de ilk sanayi tesisleri arasında yer almaktadır. Üretimine un ile başlayan Sunar Özlem, 1997 yılına gelindiğinde bölgede gelişen hayvancılığın artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sunar Yem Fabrikası’nı da bünyesine eklemiştir. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verebilecek nitelikte toz, granül ve pelet formlarında hayvan yemleri üreten Sunar Yem, Sunar Şirketler Grubu bünyesindeki diğer üretim tesislerinden sağladığı hammadde ve içerikler sayesinde yılın 12 ayı aynı kalite, içerik ve özellikte yem üretmektedir.

Bölgesinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Sunar Özlem Un ve Sunar Yem, üretimdeki kalitesini ISO 9001:2015 kalite güvence sistemleri ile belgelendirmiştir. Sunar Özlem sektöründe, ISO:14001 ve ISO:45001 belgelerini Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) alan ilk şirket olarak, iş güvenliği ve çevreye verdiği önemi taçlandırmıştır.

Sunar Özlem Gıda San. Tic. A.Ş. 
Y.K. Başkanı: Mustafa Nuri Çomu
CEO: Hasan Abdullah Özkan
Genel Müdür: Mustafa Topal
Ürünler: Ekmekli Un Grubu, Lüks Un Grubu – Raf Un Grubu ve Besi Yemi – Süt Yemi – Özel Dönem Yemleri
Adres:

Akyar Köyü Bağ-Kur Evleri Mevkii No:66 PK 80020

Osmaniye / TÜRKİYE

Telefon:  +90 (328) 826 02 65
Faks: +90 (328) 826 02 63
Mail: info@sunaryem.com.tr