Laboratuvar Alt Yapısı

Sunar Yem Tesisleri, sahip olduğu gelişmiş laboratuvar imkanları ve teknik personelleri ile; sizlere en uygun rasyon çözümlerini üretebilmektedir.

Sunar Yem Kaba Yem Analiz Merkezi ile kaba yemlerinizi analiz eder! 

Elinizdeki kaba yemleri protein, rutubet ve enerji bakımından analiz ederek işletmenizin kaba yem kalitesini takip etmenizi sağlarız. İşletmenize en ekonomik ve fayda sağlayacak kaba yemi almanız konusunda yardımcı oluruz. Ayrıca düzenli aralıklarla toplam rasyonlarınızı analiz ederek, formüle ettiğimiz rasyon ile uygulamadaki rasyonun ne derecede benzer olduğunu test etmenizi sağlarız.

Sunar Yem Teknik Saha Elemanları gelişmiş rasyon programları kullanır;

Kaba Yem Analiz Merkezinden gelen işletmenize ait güncel kaba yem analizlerine göre size uygun Sunar Yemi ve en ekonomik total rasyonu öneririz.

Sunar Yem Teknik Saha Elemanları Partikül Ölçer kullanır!

Böylece kaba yemlerin en uygun partikül boyutlarında ve karıştırılma süreleri ile hayvanlarınıza ideal total rasyonu sunmanızı sağlar. Böylece ayak sorunlarınız azalır, süt yağınız artar ve işkembede maksimum mikrobiyel üretimi sonucunda yüksek süt verimi elde edebilirsiniz..

Sunar Yem Teknik Saha Elemanları Dışkı Analizatörü kullanır;

Analizatör yardımıyla hayvanların dışkılarını yıkar, tükettiği kaba yemlerin ve kesif yemlerin sindirilme seviyesini gözlemleyerek, yediklerinden maksimum seviyede yararlanmalarını sağlamaya çalışırız.