Hakkımızda

Ürettiği un ve yem ürünleri ile sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Sunar Özlem, gıda ve yem sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin sanayi devlerini sıralayan İSO İkinci 500 listesine girmeyi başaran Sunar Özlem, bu listede yükselişini sürdürmektedir.

Dünyanın en verimli ovalarından ve Türkiye’nin önde gelen tarım alanlarından olan Çukurova Bölgesi’nde yetişen buğdayı işlemek amacıyla 1976 yılında kurulan Sunar Özlem, Osmaniye’nin de ilk sanayi tesisleri arasında yer almaktadır. Üretimine un ile başlayan Sunar Özlem, 1997 yılına gelindiğinde bölgede gelişen hayvancılığın artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sunar Özlem Yem Fabrikası’nı da bünyesine eklemiştir. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verebilecek nitelikte toz ve pelet normlarında hayvan yemleri üreten Sunar Yem, Sunar Grup bünyesindeki diğer üretim tesislerinden sağladığı hammadde ve içerikler sayesinde yılın 12 ayı aynı kalite, içerik ve özellikte yem üretmektedir.

Bölgesinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Sunar Özlem Un ve Sunar Yem, üretimdeki kalitesini TSE 9001:2000 kalite güvence sistemleri ile belgelendirmiştir.

Sunar Özlem Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Y.K. Başkanı Hüseyin Nuri ÇOMU
Genel Müdür Mustafa TOPAL
Adres:

Akyar Köyü Bağ-Kur Evleri Mevkii No:66 PK 80020 Osmaniye/TÜRKİYE

Telefon +90 328 826 02 65 – 66 – 67
Faks: +90 328 826 02 63
Mail info@sunaryem.com.tr